مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • دیدار با خانواده شهید اصلانی از شهدای حادثه حرم مطهر رضوی
   کد: 28516
   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
   مشهد/ در چهلمین روز شهادت شهدای حرم مطهر، مسئولین مرکز خدمات استان خراسان رضوی با حضور در منزل شهید اصلانی از شهدای حادثه حرم مطهر رضوی با خانواده این شهید دیدار و گفتگو کردند.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه علمیه خراسان رضوی، در چهلمین روز شهادت شهدای حرم مطهر، حجج اسلام حائری مدیر کل و نوربخش معاون سلامت و امور بیمه‌ها و صادقی فر رئیس حوزه ریاست و روابط عمومی مرکز خدمات استان با حضور در منزل شهید اصلانی از شهدای حادثه تروریستی حرم مطهر رضوی با خانواده این شهید دیدار و گفتگو کردند.
   حجت اسلام والمسلمین حائری در این دیدار ضمن تبریک و تسلیت شهادت این طلبه جهادی گفت: شهادت این طلبه جهادی همچون شهادت سردار سلیمانی و حججی موجی در جامعه ایجاد کرد و باعث افتخار حوزه‌های علمیه شد.
   وی افزود: شهید اصلانی طلبه جهادی بود که در مناطق حاشیه شهر و محروم مشغول خدمات‌رسانی به مردم بود و امروز تبدیل به چهره‌ای ماندگار برای حوزه‌های علمیه شد و این عزت را خداوند متعال به او عطا کرد چراکه شهدا با خدا معامله می‌کنند.
   مدیر کل مرکز خدمات استان در پایان گفت: خون پاک و مقدس این شهید دامن‌گیر وهابیت خبیث و مایه نابودی این فرقه انحرافی خواهد شد.
   شایان ذکر است در این دیدار، مسئولین مرکز خدمات استان در جریان وضیعت مشکلات خانواده شهید قرار گرفتند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.