مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • تکریم خانواده‌ حوزویان در شهرستان رشت
   کد: 28543
   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸
   رشت/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان گیلان با حضور در منزل چند تن از روحانیون شهرستان رشت، ضمن تشریح برنامه‌های مرکز خدمات، از نزدیک در جریان مشکلات آنها قرار گرفت.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان گیلان، حجت الاسلام و المسلمین لاکانی مدیرکل این مرکز با حضور در منزل چند تن از روحانیون شهرستان رشت، ضمن تشریح برنامه‌های مرکز خدمات، از نزدیک در جریان مشکلات آنها قرار گرفت.
   مدیرکل مرکز خدمات استان در این دیدارها ضمن تبیین رویکردهای مرکز خدمات به‌ویژه در بخشی معیشت و خانواده، گفت: تلاش ما این است که تا حد امکان زمینه ی مناسبی برای پرداختن طلاب به شئون حوزوی خویش فراهم کنیم.
   در این دیدارها، هر یک از خانواده‌ها ضمن ابراز خرسندی از حضور مسئولان مرکز خدمات استان، از فعالیت‌ها و تلاش‌های آنها قدردانی کردند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.