مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • اردوی خانوادگی طلاب حوزه علمیه خراسان رضوی برگزار شد
   کد: 28569
   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱
   مشهد/ اردوی یک‌روزه خانوادگی طلاب حوزه علمیه استان با حضور 700 نفر از طلاب و خانواده‌های آن‌ها در اردوگاه شهید بهشتی گلمکان مشهد برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه علمیه خراسان رضوی، اردوی یک‌روزه خانوادگی طلاب حوزه علمیه استان با حضور 700 نفر از طلاب و خانواده‌های آن‌ها در اردوگاه شهید بهشتی گلمکان مشهد برگزار شد.
   حجت‌الاسلام‌والمسلمین حائری مدیر کل مرکز خدمات استان در این اردو گفت: امروز مهم‌ترین وظیفه شیعه فرزند آوری و تربیت سرباز برای امام زمان (عج) است.
   وی افزود: غرب در حوزه رشد جمعیتی دچار مشکل شده و علی‌رغم تبلیغات بسیار گرفتار کمبود نسل جوان شده است و همه در این زمینه مسئولیت داریم تا فرهنگ‌سازی در حوزه ازدیاد نسل شیعه و تربیت نسل توحیدی انجام شود.
   شایان ذکر است این اردو ویژه خانواده‌های پرجمعیت طلاب مشهد برگزار شد و برگزاری مسابقات ورزشی تیراندازی، دارت، فوتبال، والیبال، پیاده‌روی خانوادگی، ایستگاه سلامت، جنگ شادی و اجرای سرود «سلام فرمانده» توسط کودکان از محورهای این اردوی یک‌روزه بود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.