مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • مشکلات طلاب شهرستان کنگان بررسی شد
   کد: 28580
   ۱۴۰۱/۰۳/۰۳
   بوشهر/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان بوشهر به منظور تبیین، پیگیری و بررسی راهکارهای حل مشکل طلاب شهرستان کنگان با مدیران و اساتید این منطقه دیدار و گفت و گو کرد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان بوشهر، حجت الاسلام و المسلمین امیری مدیرکل و آقای طالبی معاون پذیرش و سلامت مرکز خدمات استان با ائمه جمعه، مدیران و اساتید شهرستان کنگان در مدرسه علمیه علی ابن ابیطالب(ع) این شهرستان دیدار و گفت و گو کردند.
   مدیرکل مرکز خدمات استان ضمن تبیین سیاست و رسالت‌های مرکز در چند سال گذشته، هدفمندی خدمات و توانمندسازی را از مهم‌ترین دغدغه‌های مرکز خدمات در ارتقاء وضعیت معیشتی و رفع مشکل مسکن طلاب خواند.
   وی در ادامه با بیان مواردی از مشکلات عمده معیشتی طلاب و رسیدگی به بخشی از آنها در قالب طرح کمسیون موارد خاص، ایجاد منابعی با مشارکت مرکز خدمات و بانک‌های رسالت و مهر ایران جهت ارائه تسهیلات به طلاب را راهگشا دانست.
   در ادامه جلسه مدیران و اساتید به بیان نکات و پیشنهادهای خود به منظور ارتقای خدمات مرکز پرداختند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.