مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • دیدار با حجت الاسلام و المسلمین خوشحال از معمرین شهرستان خوسف
   کد: 28585
   ۱۴۰۱/۰۳/۰۴
   بیرجند/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان خراسان جنوبی با حجت الاسلام والمسلمین خوشحال، از معمرین شهر خوسف، دیدار و گفتگو کرد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه خراسان جنوبی، حجت الاسلام والمسلمین جعفری راد مدیرکل این مرکز با حضور در منزل حجت الاسلام و المسلمین خوشحال، از معمرین شهر خوسف، با ایشان دیدار و گفتگو کرد.
   مدیرکل مرکز خدمات استان در این دیدار، ضمن ارج نهادن به سال‌ها تلاش این معمر عزیز در خدمت به اسلام، در جریان مشکلات ایشان قرار گرفت.
   حجت الاسلام و المسلمین خوشحال در این دیدار، ضمن تقدیر و تشکر از فعالیت‌های مرکز خدمات، گفت: تأسیس مرکز خدمات حوزه‌های علمیه از برکات انقلاب اسلامی است که با تدبیر رهبر فرزانه انقلاب تبدیل به یک پشتوانه محکم برای طلاب و روحانیون کشور شده است.
   وی افزود: مجموعه مرکز خدمات حوزه‌های علمیه از هیچ‌ تلاشی برای مساعدت به طلاب دریغ نمی‌کند و مطمئناً دعای خیر طلاب و روحانیون بدرقه شما عزیزان است.
   گفتنی است، طرح دیدار با معمرین یکی از برنامه‌های مستمر مرکز خدمات استان است که در این طرح مسئولان این مرکز با حضور در منزل معمرین از سال‌ها تلاش تبلیغی آنان قدردانی می‌کنند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.