مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • همایش تجلیل از همسر و فرزندان ممتاز طلاب در مشهد برگزار شد
   کد: 28588
   ۱۴۰۱/۰۳/۰۲
   مشهد/ همایش تجلیل از همسر و فرزندان ممتاز طلاب حوزه علمیه مشهد با حضور 210 نفر از دانش آموزان دختر مقطع دبیرستان در اردوگاه شهید بهشتی گلمکان مشهد برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه علمیه خراسان رضوی، همایش تجلیل از همسر و فرزندان ممتاز طلاب حوزه علمیه مشهد با حضور 210 نفر از دانش آموزان دختر مقطع دبیرستان در اردوگاه شهید بهشتی گلمکان مشهد برگزار شد.
   حجت‌الاسلام‌والمسلمین حائری مدیر کل مرکز خدمات استان در این همایش گفت: در فرهنگی دینی ما و مکتب تشیع، علم فارغ‌التحصیلی ندارد و خداوند متعال از روح خود در انسان دمیده بنابراین همان‌گونه که خداوند متعال هیچ مرزی ندارد علم و کمال هم بدون مرز است.
   وی خطاب به دانش آموزان گفت: ممتاز شدن نباید نقطه توقف شما باشد و تصور کنید وظیفه خود را انجام داده‌اید و کارتان تمام شده بلکه باید نقطه شروعی برای فتح قله‌های علمی باشد.
   شایان ذکر است برگزاری کارگاه هدایت و مشاوره تحصیلی و مسابقات ورزشی از محورهای این همایش بود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.