مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • تکریم خانواده‌ حوزویان در شهرستان رشت
   کد: 28597
   ۱۴۰۱/۰۳/۰۳
   رشت/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان گیلان با حضور در منزل چند از روحانیون شهرستان رشت، به تشریح خدمات مرکز ویژه خانواده‌ها پرداخت.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان گیلان، حجت الاسلام و المسلمین لاکانی مدیرکل مرکز خدمات استان با حضور در منزل چند تن از روحانیون شهرستان رشت، در جریان مشکلاتشان قرار گرفت و جویای احوالشان شد.
   مدیرکل مرکز خدمات استان در این دیدارها ضمن تشریح خدمات مرکز ویژه خانواده‌ها، گفت: تلاش ما این است که خدمات‌دهی به خانواده‌های طلاب و روحانیان را ادامه دهیم و این اقدام را بسیار مهم و حیاتی می‌دانیم.
   در این دیدارها، هر یک از خانواده‌ها ضمن ابراز خرسندی از حضور مسئولان مرکز خدمات، از فعالیت‌ها و تلاش‌های آنان قدردانی کردند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.