مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • برگزاری همایش پیاده‌روی خانوادگی طلاب و روحانیون خراسان شمالی
   کد: 28598
   ۱۴۰۱/۰۳/۰۴
   بجنورد/ همایش پیاده‌روی خانوادگی طلاب و روحانیون استان خراسان شمالی برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه خراسان شمالی، همایش پیاده‌روی خانوادگی طلاب و روحانیون استان در محل جاده سلامت به سمت بش‌قارداش در شهرستان بجنورد برگزار شد.
   این همایش با همکاری مرکز خدمات و مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه، هیئت ورزش‌های همگانی، سازمان بسیج طلاب و روحانیون، بنیاد الغدیر، معاونت شهرداری و سازمان تبلیغات اسلامی استان خراسان شمالی برگزار شد.
   شایان ذکر است، در حاشیه این همایش پیاده‌روی، کارگاه مشاوره خانواده با ارائه حجت الاسلام والمسلمین موسوی کارشناس خانواده و امور مذهبی برگزار و مطالبی مانند: ارتباطات سالم در خانواده و چگونگی استحکام کانون خانواده بیان و در پایان به قید قرعه جوایزی به رسم یادبود به شرکت کنندگان اعطا شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.