• [ اخبار مسکن ]
  • [ اطلاعات پروژه ها ]
   -- قم

  • در محل استانداری فارس برگزار گردید

   دیدار با استاندار فارس

   کد: 3619
   ۱۳۹۳/۰۹/۱۰
   دیدار با استاندار فارس

   به گزارش دفتر معاونت مسکن و تامین اجتماعی مرکز خدمات حوزه های علمیه، روز یکشنبه مورخ 1393.09.09 دیداری با جناب اقای دکتر احمدی استاندار محترم استان فارس برگزار گردید.
   در این دیدار که با حضور حجج اسلام اکبری معاون محترم مسکن و تامین اجتماعی و رفیعی مدیر کل مسکن از مرکز خدمات حوزه های علمیه، عباس پور مدیر مرکز خدمات حوزه های علمیه استان فارس و معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری استان فارس برگزار گردید مسائل مربوط به مسکن طلاب و روحانیون و شیوه ی حمایت از ایشان برای انجام رسالت های تبلیغی و حوزوی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
   در ابتدای این دیدار حجت الاسلام و المسلمین اکبری ضمن تشکر از استاندار و معاونین ایشان برای پیگیری مسائل طلاب و روحانیون و شرکت فعال در جلسات، گزارشی از مرکز خدمات حوزه های علمیه و وظایف و مسئولیت های این نهاد حوزوی ارائه نموده و بیان کردند هر مقدار از مشکلات معیشتی قشر تأثیرگذار روحانیت کاسته شود می توانند با فراغت بال بیشتری به وظایف و مسئولیت های خود بپردازند و عموم جامعه علی الخصوص جوانان از علوم و معارف اسلامی بهره مند شوند.
   ایشان در ادامه گزارشی از جلسه برگزار شده در حضور آیت ا... ایمانی نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه شیراز که برای حل مشکل مسکن طلاب استان فارس تشکیل شده بود، مطرح و از همکاری های مدیران استان تشکر نمودند.
   در ادامه استاندار محترم استان فارس ضمن عرض خیر مقدم خدمت مسئولین مرکز خدمات حوزه های علمیه اظهار داشت: علیرغم تصور برخی افراد، تعداد زیادی از طلاب در وضعیت سختی به لحاظ اقتصادی به سر می برند.
   نماینده عالی دولت در استان فارس با بیان این که طلاب علوم دینی رسالت سنگینی بر عهده دارند و بایستی برای تامین امکانات اولیه زندگی مورد حمایت قرار گیرند، افزود: مدیریت ارشد استان در این زمینه تلاش خود را به کار خواهد گرفت.
   ایشان با اشاره به این که استانداری فارس از توان و امکانات خود برای تامین مسکن و مسائل رفاهی طلاب استفاده خواهد کرد، خاطر نشان کرد: تلاش می کنیم با فراهم شدن زمینه استقرار و آرامش طلاب، از تلاش های آنان در زمینه ترویج فرهنگ اسلامی حمایت کنیم.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: