مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • مورخ 1394.06.16

   دوره آموزشی نظام پیشنهادها در مرکز خدمات برگزار شد

   کد: 5694
   ۱۳۹۴/۰۶/۱۸
   دوره آموزشی نظام پیشنهادها در تاریخ 1394.06.16 ویژه روسای ادارات مرکز خدمات برگزار شد.
   دوره آموزشی نظام پیشنهادها در مرکز خدمات برگزار شد

   به گزارش دبیرخانه نظام پیشنهادها از دفتر برنامه ریزی و نظارت راهبردی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه، پس از اخذ بازخوردها در طی دو سال اجرای نظام پیشنهادها در مرکز خدمات، پروژه بازنگری فرایندهای نظام پیشنهادها آغاز شد. پس از اصلاح دستورالعمل و بازنگری در فرایند ثبت و اجرای پیشنهادها، در گام پایانی و جهت بسترسازی آموزشی، دوره‌های آموزشی نظام پیشنهادها برنامه ریزی شده است.
   هدف از برگزاری این دوره‌ها، آشناسازی مدیران و کارکنان مرکز با رویکرد جدید می‌باشد.
   در این راستا، در 16 شهریورماه سال جاری، دوره‌ای ویژه روسای ادارات و با حضور آقای دکتر سعید فتح الهی راد به عنوان مدرس این دوره برپا شد. ایشان از صاحب نظران در زمینه نظام پیشنهادها بوده و دبیر چندین دوره همایش و جشنواره ملی نظام پیشنهادها نیز می‌باشد. گفتنی است در ادامه این دوره‌ها، آموزش اعضا، دبیران کمیته‌ها و نیز سایر کارکنان انجام خواهد شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.