مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • با حضور معاون خدمات مسکن مؤسسه مسکن طلاب و روحانیون صورت گرفت

   دیدار با امام جمعه شهرستان اسکو

   کد: 6170
   ۱۳۹۴/۰۸/۱۳
   تبریز _ معاون خدمات مسکن مؤسسه مسکن طلاب و روحانیون و امام جمعه اسکو در استان آذربایجان شرقی دیدار و گفتگو کردند.
   دیدار با امام جمعه شهرستان اسکو

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان آذربایجان شرقی، آقای خان احمدی معاون خدمات مسکن مؤسسه مسکن طلاب و روحانیون بهمراه حجت الاسلام و المسلمین موسوی مدیر مرکز خدمات استان با حضور در دفتر امام جمعه اسکو با حجت الاسلام و المسلمین مرادپور دیدار و گفتگو کردند.
   در ابتدای این دیدار آقای خان احمدی گزارشی از وضعیت مسکن طلاب در کل کشور و استان آذربایجان شرقی ارائه کرد و سپس با اشاره به ضرورت احداث اردوگاه‌های فرهنگی و تفریحی ویژه خانواده طلاب، خواستار همکاری ایشان برای استفاده از ظرفیت‌های استان در این خصوص شد.
   در ادامه جلسه حجت الاسلام و المسلمین مرادپور قول مساعد داد در صورتی که مرکز خدمات اعلام نیاز و آمادگی برای سرمایه‌گذاری داشته باشد با تمام توان آماده هستند در کمترین زمان ممکن این ظرفیت را برای سرمایه‌گذاری و احداث اردوگاه فراهم نمایند.


   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.