مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • در مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان تهران صورت گرفت

   دیدار با مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهر ری

   کد: 6266
   ۱۳۹۴/۰۸/۲۰
   تهران _ مدیر مرکز خدمات استان تهران و سرپرست معاونت خدمات مسکن و امور بهره برداران مؤسسه مسکن طلاب و روحانیون در تاریخ 1394.08.20 با مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرری دیدار و گفتگو کردند.
   دیدار با مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهر ری

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان تهران، آقای نخعی مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرری و مسئول مسکن مهر حاجی آباد در تاریخ 1394.08.20 با حضور در مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان با حجت الاسلام و المسلمین اکبری مدیر مرکز خدمات استان و آقای خان احمدی سرپرست معاونت خدمات مسکن و امور بهره برداران مؤسسه مسکن طلاب و روحانیون (عمران نورگستر) دیدار و در خصوص مسکن مهر شهرری، حاجی آباد و استفاده از امکانات و ظرفیت‌های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرری مذاکره کردند.
   در این جلسه مقرر شد نسبت به اختصاص واحدهای آماده در نقاط مختلف شهرری همکاری لازم صورت گیرد. همچنین در خصوص امکان واگذاری واحدهای مسکونی در نقاط مختلف شهر تهران بحث و هماهنگی‌های لازم به عمل آمد.
   شایان‌ذکر است در صورت اجرائی شدن توافقات صورت گرفته، مراتب از طریق همین سایت به اطلاع طلاب و روحانیون شهرری رسانده خواهد شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.