مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • اولین جلسه شورای سیاست‌گذاری مسکن طلاب استان کرمان برگزار شد

   کد: 6299
   ۱۳۹۴/۰۸/۲۴
   کرمان _ جلسه شورای سیاست‌گذاری مسکن طلاب استان کرمان در تاریخ 1394.08.23 در دفتر امام جمعه کرمان برگزار شد.
   اولین جلسه شورای سیاست‌گذاری مسکن طلاب استان کرمان برگزار شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان کرمان، اولین جلسه شورای سیاست‌گذاری مسکن طلاب استان با حضور آیت الله جعفری نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمان، مهندس رزم حسینی استاندار کرمان، جمعی از مسئولین استانی و مسئولین مؤسسه مسکن طلاب و روحانیون (عمران نورگستر) در تاریخ 1394.08.23 در دفتر امام جمعه برگزار شد.
   در ابتدای جلسه حجت الاسلام و المسلمین دهقانی مدیر مرکز خدمات استان ضمن خوش‌آمد گویی به حاضرین و معرفی اعضا، هدف از تشکیل جلسه را تبیین نمود.
   سپس حجت الاسلام و المسلمین اکبری با تشریح و تبیین اهداف تشکیل کارگروه مسکن طلاب، ابراز داشت: در زمان و دوره‌ای که تمام دنیا درگیر جنگ و کشتار مردم مظلوم و بی‌گناه است جمهوری اسلامی ایران مانند جزیره امنی در منطقه است که این را مدیون مدیریت و رهبری داهیانه مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) و روحانیت شیعه می‌باشد و همین امر طلب می‌کند این قشر جامعه را حمایت نموده که یکی از مصادیق آن بحث مسکن طلاب و روحانیون می‌باشد.
   وی ضمن تشکر از مسئولین استانی اظهار امیدواری کرد با تشکیل شورای سیاست‌گذاری مسکن طلاب و روحانیون در استان کرمان به زودی شاهد ساماندهی طلاب فاقد مسکن باشیم.
   در ادامه جلسه آیت الله جعفری و مهندس رزم حسینی نیز نکات مورد نظر خود را پیرامون موضوع جلسه بیان داشته و دستورات لازم را جهت برگزاری جلسات تخصصی و فنی با عوامل ذیربط صادر نمودند که در این راستا اولین نشست تخصصی پیگیری مسکن طلاب استان با حضور مسئولین مربوطه پس از پایان جلسه شورای سیاست‌گذاری تشکیل گردید.
   خاطر نشان می‌شود که موضوع بحث این جلسات، پیگیری مسکن طلاب و روحانیون استان با توجه به آمار جمع‌آوری شده از فرم‌ خود اظهاری مسکن طلابی هست که در سامانه مرکز خدمات اقدام به ثبت نام نموده و خواستار مسکن شده‌اند که طبق اولویت‌ها و سیاست‌های طرح جامع مسکن مرکز خدمات پیگیری خواهد شد.
   شایان ذکر است در این جلسه حجت الاسلام و المسلمین رفیعی مدیرکل املاک و جذب ظرفیت‌های مؤسسه مسکن طلاب و روحانیون (عمران نورگستر)، مهندس بابایی شهردار کرمان، مهندس مقبلی مدیرکل راه و شهرسازی استان، مهندس سلطانی نژاد مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان، حجت الاسلام و المسلمین قاسمی مدیرکل اداره اوقاف و امور خیریه استان و مهندس سیف الهی معاون عمرانی استانداری حضور داشتند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.