مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • نشست مشترک با روسای ادارات راه و شهرسازی و ثبت اسناد شهرستان کاشان

   کد: 6304
   ۱۳۹۴/۰۸/۲۴
   کاشان _ مدیر مرکز خدمات حوزه‌های علمیه کاشان و روسای ادارات راه و شهرسازی و ثبت اسناد این شهرستان دیدار و گفتگو کردند.
   نشست مشترک با روسای ادارات راه و شهرسازی و ثبت اسناد شهرستان کاشان

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه کاشان، حجت الاسلام و المسلمین جواهریان مدیر مرکز خدمات حوزه‌های علمیه کاشان، مهندس نظرپور رئیس اداره راه و شهرسازی و آقای سلمانی رئیس اداره ثبت اسناد کاشان در جلسه ای دیدار و گفتگو کردند.
   در این جلسه مدیر مرکز خدمات حوزه‌های علمیه کاشان گزارشی از فعالیت‌های این مرکز در خصوص مسکن طلاب و روحانیون و اتمام پروژه مسکونی مجتمع خاتم‌الانبیاء(ص) ارائه کرد.
   وی همچنین در رابطه با اقدامات انجام شده در زمینه تبدیل سند از اجاره پنج‌ساله به ملکی، پیگیری انتقال سند به صورت تفکیکی از طریق اداره راه و شهرسازی جهت رفع موانع واگذاری واحدها و ... نکاتی را بیان کرد.
   در ادامه جلسه مهندس نظرپور از پیگیری‌های مرکز خدمات حوزه‌های علمیه کاشان در رابطه با مراحل تبدیل زمین به ملکی و پرداخت هزینه زمین مربوطه تقدیر و آمادگی خود را برای رفع موانع و ارسال نامه به اداره ثبت اسناد کاشان اعلام نمود.
   آقای سلمانی نیز در خصوص نحوه واگذاری سند، مطالبی را بیان کرده و از برگزاری این نشست ابراز خرسندی نمود.
   در این جلسه که با حضور کارشناسان مؤسسه مسکن طلاب و روحانیون (عمران نورگستر) برگزار شد، مقرر گردید جهت رفع موانع انتقال، نامه اصلاحیه سند زمین از اداره راه و شهرسازی به اداره ثبت اسناد ارسال گردد.

   خداداد
   29/09/1394  09:49
   پاسخ 0 0
   با سلام و احترام لطفا کارشناسانی که از قم تشریف میارن را معرفی کنید تا در صورت امکان بتوانیم با انها مشورت کنیم با تشکر

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.