مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • وضعیت پروژه مسکن مهر سهند تبریز بررسی شد

   کد: 6446
   ۱۳۹۴/۰۹/۱۶
   تبریز/مدیر مرکز خدمات و مشاور مسکن مرکز خدمات استان آذربایجان شرقی دیدار و وضعیت پروژه مسکونی سهند را بررسی کردند.
   وضعیت پروژه مسکن مهر سهند تبریز بررسی شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان آذربایجان شرقی، حجت الاسلام و المسلمین موسوی مدیر مرکز خدمات استان و آقای مهندس قربانی مشاور مسکن مرکز خدمات استان دیدار و گفتگو کردند.
   در این دیدار مهندس قربانی مشاور مسکن مرکز خدمات استان که از سوی اداره کل راه و شهرسازی استان معرفی شده‌اند گزارشی از اقدامات صورت گرفته ارائه کرد و گفت: پیشرفت فیزیکی پروژه مسکن مهر سهند بالای 55 درصد بوده و در حال حاضر از رشد و پیشرفت مناسبی برخوردار است و در صورت مساعد بودن آب و هوای شهرستان تبریز امکان پیشرفت پروژه تا شروع سرما دور از انتظار نمی‌باشد.
   وی تأکید کرد: بنا به خواسته تعاونی آورده اعضاء باید به 10 میلیون تومان برسد.
   در ادامه جلسه مدیر مرکز خدمات استان از زحمات صورت گرفته توسط مهندس قربانی مشاور مسکن و آقای خداپور مسئول مسکن مرکز خدمات استان در خصوص پیگیری‌های صورت گرفته و همچنین تعاونی مربوطه تقدیر کرد و قول مساعد داد که در اسرع وقت نسبت به اطلاع‌رسانی و تکمیل مبلغ درخواستی اعضای تعاونی اقدام مقتضی صورت گیرد.
   در پایان جلسه حکم رسمی مهندس قربانی به عنوان مشاور مسکن مرکز خدمات استان توسط مدیر مرکز خدمات استان به وی اعطا گردید.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.