• [ اخبار مسکن ]
  • [ اطلاعات پروژه ها ]
   -- قم

  • با حضور نماینده ولی‌فقیه در استان گلستان

   شورای سیاستگذاری مسکن طلاب استان گلستان برگزار شد

   کد: 6509
   ۱۳۹۴/۰۹/۲۵
   نماینده ولی‌فقیه در استان گلستان بیان کرد: ضمن حفظ استقلال روحانیت و حوزه‌های علمیه، همه نهادها باید کمک کنند تا مشکل مسکن طلاب حل شود و این قشر دلسوز بتوانند رسالت‌های خود را بهتر انجام دهند.
   شورای سیاستگذاری مسکن طلاب استان گلستان برگزار شد

   به گزارش روابط عمومی مؤسسه مسکن طلاب و روحانیون (عمران نورگستر)، شورای سیاستگذاری مسکن طلاب استان گلستان در تاریخ 1394.09.24 با حضور آیت الله نور مفیدی نماینده ولی فقیه در این استان تشکیل شد.
   در این جلسه که معاون مرکز خدمات و رئیس مؤسسه مسکن طلاب و روحانیون و برخی از مدیران استانی نیز حضور داشتند، موضوع مسکن طلاب و روحانیون استان اعم از شیعه و سنی مورد بررسی قرار گرفت که طی مباحث مطرح شده مسئولین مؤسسه طلاب و روحانیون با اشاره به طرح جامع مسکن درخواست کردند تا واحدهای مسکونی در استان به صورت پراکنده و با رویکرد مسجد محوری به طلاب و روحانیون اختصاص یابد.
   در ادامه جلسه آیت الله نور مفیدی با اشاره به استقلال روحانیت و حوزه‌های علمیه بیان کرد: ضمن حفظ این استقلال، همه نهادها باید کمک کنند تا مشکل مسکن طلاب حل شود و این قشر دلسوز بتواند رسالت‌های خود را بهتر انجام دهد.
   نماینده ولی فقیه در استان گلستان اظهار امیدواری کرد اکنون که با تشکیل شورای سیاستگذاری مسکن طلاب و اعلام آمادگی مسئولین استان شرایط مناسبی فراهم شده است، انشا الله مدیر مرکز خدمات استان با تشکیل این جلسات و پیگیری مصوبات آن، بتواند هر چه بیشتر از این ظرفیت به وجود آماده استفاده نمایند.
   با توجه به مباحث مطرح شده معاون عمرانی استاندار برخی از ظرفیت‌های موجود در استان را تبیین نمود و مقرر گردید حداقل ۲۵۰ واحد از مسکن‌های مهر استان به طلاب واجد شرایط معرفی شود.
   در پایان این جلسه احکام اعضای شورا که به امضای نماینده ولی فقیه در استان، رئیس مرکز خدمات حوزه‌های علمیه ‌و استاندار استان رسیده بود به آنان اعطا گردید.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: