مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • بازدید از پروژه 176 واحدی بنیاد مسکن شهرستان ملایر استان همدان

   کد: 6797
   ۱۳۹۴/۱۰/۲۴
   همدان/ کارشناس مسکن مرکز خدمات از پروژه 176 واحدی بنیاد مسکن شهرستان ملایر بازدید کرد.
   بازدید از پروژه 176 واحدی بنیاد مسکن شهرستان ملایر استان همدان

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان همدان، پیرو فعالیت‌های مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان و در راستای رفع نیاز مسکن طلاب و روحانیون، کارشناس امور مسکن مرکز خدمات استان از پروژه 176 واحدی مسکن مهر بنیاد مسکن شهرستان ملایر بازدید کرد.
   در این بازدید جلسه‌ای نیز با رئیس بنیاد مسکن شهرستان ملایر برگزار شد و طی این جلسه ضمن معرفی فعالیت‌های مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و همچنین سیاست‌های مؤسسه مسکن طلاب و روحانیون، مباحثی در خصوص همکاری هر چه بیشتر و مفیدتر این دو مرکز عنوان شد.
   همچنین در ادامه با هماهنگی رئیس هیئت‌مدیره تعاونی مسکن طلاب و روحانیون ملایر، بازدیدی از زمین 12000 متر مربعی مورد پیگیری آن تعاونی صورت پذیرفت که نتایج این بازدید متعاقباً به اطلاع طلاب و روحانیون محترم استان خواهد شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.