مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • با حضور سرپرست معاونت خدمات مسکن و امور بهره برداران مؤسسه مسکن طلاب و روحانیون برگزار شد

   نشست توجیهی طلاب و روحانیون استان زنجان

   کد: 6873
   ۱۳۹۴/۱۱/۰۱
   مرکز خدمات زنجان _ تعداد محدودی واحد مسکونی در شهر زنجان فراهم شده که انشاء ا... طبق شرایط واگذار خواهد شد.
   نشست توجیهی طلاب و روحانیون استان زنجان

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه های علمیه استان زنجان، راس ساعت 14 روز چهارشنبه مورخ 1394.10.30 جلسه ای با موضوع نشست توجیهی طلاب استان در خصوص ثبت نام تعدادی واحد مسکونی با حضور جمعی از طلاب و روحانیون محترم فاقد مسکن استان برگزارشد.

   این جلسه با حضور حجت الاسلام و المسلمین صبری نیا مدیر مرکز خدمات حوزه های علمیه استان و آقای خان احمدی سرپرست معاونت خدمات مسکن و امور بهره برداران برگزار گردید.

   در این جلسه حجت الاسلام و المسلمین صبری نیا ضمن عرض خیر مقدم به حضار در جلسه، بیان کرد: مسکن یکی از مهمترین دغدغه های فکری هر فرد بخصوص طلاب محترم می باشد از این رو مرکز خدمات حوزه های علمیه در تلاش است که با فراهم نمودن سرپناهی برای طلاب، این دغدغه فکری را به حداقل برساند.

   وی در ادامه گفت: پیرو پیگیری های بعمل آمده توسط  همکاران محترم در مؤسسه مسکن طلاب و روحانیون، تعداد محدودی واحد مسکونی در شهر زنجان فراهم شده که انشاء ا... طبق شرایط و توضیحاتی که همکاران مؤسسه مسکن اعلام خواهند نمود واگذار خواهد شد.
   در ادامه هر کدام از مسئولین مربوطه توضیحاتی در خصوص نحوه ثبت نام و واگذاری به حضار محترم ارائه نمودند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.