مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • نماینده ولی فقیه در استان بوشهر:

   توزیع متوازن طلاب در سراسر کشور ضروریست

   کد: 6985
   ۱۳۹۴/۱۱/۱۳
   آیت الله صفایی گفت: توزیع متوازن طلاب در مناطق مختلف کشور لازم است و استفاده از مسکن برای این امر مهم موجب بهره مندی مناطق مختلف کشور از حضور روحانیون خواهد شد.
   توزیع متوازن طلاب در سراسر کشور ضروریست

   به گزارش روابط عمومی مؤسسه مسکن طلاب و روحانیون (عمران نورگستر)، جلسه ای با حضور آیت الله صفایی نماینده ولی فقیه در استان بوشهر، حجت الاسلام و المسلمین محمدیان مدیرکل اوقاف و امور خیریه در این استان، مدیرعامل مؤسسه مسکن طلاب و روحانیون، مدیر مرکز خدمات حوزه های علمیه استان بوشهر و شورای مدیران مؤسسه مسکن طلاب و روحانیون روز یکشنبه یازدهم بهمن ماه برگزار شد.
   آیت الله صفایی نماینده ولی فقیه در استان بوشهر در این جلسه ضمن ابراز خرسندی از اقدامات صورت گرفته و سیاست گذاری های مؤسسه مسکن، به این نکته اشاره نمود که در طول تاریخ طلاب بخاطر مناعت طبع و از خودگذشتگی‌ که داشتند اجازه ندادند مشکلات مالی بر زندگی شخصیشان تأثیر گذارد.
   وی با اشاره به اینکه بحث مسکن طلاب بسیار جدی و مهم است از تدابیری که در طرح جامع مسکن دیده شده تقدیر کرد و از مسئولان خواست زمینه بازگشت طلاب به زادگاهشان را فراهم نمایند.
   امام جمعه بوشهر ابراز امیدواری کرد با همکاری دستگاه های مسئول، می توان قدم های مؤثری جهت رفع مشکل مسکن طلاب برداشته و از ظرفیت های خیرین در این استان استفاده کرد.
   وی افزود: توزیع متوازن طلاب در مناطق مختلف لازم است و استفاده از مسکن برای این امر مهم موجب بهره مندی مناطق مختلف کشور از حضور روحانیون خواهد شد.

   در ابتدای این جلسه حجت الاسلام و المسلمین احمدی مدیر مرکز خدمات استان گزارشی از وضعیت مسکن طلاب در استان ارائه کرد.
   همچنین حجت الاسلام و المسلمین اکبری مدیرعامل مؤسسه مسکن طلاب و روحانیون در این جلسه ضمن تبیین طرح جامع مسکن طلاب و روحانیون به چند ویژگی مهم این طرح از جمله ارائه خدمت مسکن به طلاب در زادگاهشان، پیگیری جهت اخذ تسهیلات ارزان قیمت از مراکز ذیربط، تشکیل شورای سیاست‌گذاری مسکن استان‌ها، ساخت مسکن طلاب با رویکرد مسجد محوری، حمایت از مسکن طلاب با هدف بازگشت و استقرار در مناطق موردنیاز و محروم، تملک زمین از وزارت راه و شهرسازی در قالب گروه‌های 3 تا 5 نفره و ... اشاره نمود.
   وی خاطرنشان کرد: ادغام معاونت مسکن مرکز خدمات حوزه‌های علمیه با مؤسسه عمران نورگستر از جمله قدم‌های مؤثر مرکز خدمات بوده که با تشکیل هیئت مدیره جدید قطعاً آینده‌ای روشن برای ساماندهی مسکن طلاب در پیش رو دارد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.