مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • در سالروز بازگشت امام خمینی به وطن اتفاق افتاد

   سومین جلسه خیرین مرکز خدمات حوزه های علمیه استان بوشهر

   کد: 6991
   ۱۳۹۴/۱۱/۱۳
   بوشهر _ با ساخت و ساز مسکن در هر استان توسط مرکز خدمات، شاهد فرهنگ رو به رشد و از بین رفتن مشکلات فرهنگی مردم با حضور روحانیون در بین آن ها خواهیم بود.
   سومین جلسه خیرین مرکز خدمات حوزه های علمیه استان بوشهر

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه های علمیه استان بوشهر، سومین نشست خیرین مرکز خدمات حوزه های علمیه استان در روز سه شنبه مصادف با اولین روز از دهه فجر با حضور معاون مرکز خدمات و رییس مؤسسه مسکن طلاب و روحانیون برگزار گردید.

   در ابتدا حجت الاسلام و المسلمین احمدی مدیر مرکز خدمات استان ضمن خوش آمدگویی و تبریک ایام الله دهه فجر و معرفی خیرین استان به رییس مؤسسه مسکن طلاب و روحانیون، بیان داشتند که این جلسه سومین نشست خیرین مرکز خدمات استان می باشد و افتخار داریم که اولین بحثی که در این جلسه ها پیگیری می شود مسکن طلاب است که بحمدالله با راهکارهای مناسب خیرین توانسته ایم قدم مؤثری در امر مسکن طلاب برداریم.

   حجت الاسلام و المسلمین اکبری
   معاون مرکز خدمات و رییس مؤسسه مسکن طلاب و روحانیون ضمن تقدیر و تشکر از مدیر مرکز خدمات استان و همکاران محترم در جهت برپایی چنین جلسه هایی، روایتی از پیامبر مکرم اسلام(صلی الله علیه و آله و سلم) در خصوص فضیلت خدمت به طلاب بیان داشتند.
   ایشان در ادامه به خدماتی که تاکنون در این مؤسسه انجام شده پرداخته و ابراز داشتند با ساخت و ساز مسکن در هر استان توسط مرکز خدمات، شاهد
   فرهنگ رو به رشد و از بین رفتن مشکلات فرهنگی مردم با حضور روحانیون در بین آن ها خواهیم بود.
   در پایان نیز خیرین محترم ضمن تشکر از فعالیت ها و اقدامات صورت گرفته در حوزه مسکن، نکاتی را در مورد ارائه این خدمت به طلاب پیشنهاد داده و آمادگی خود را جهت ساماندهی مسکن روحانیون اعلام نمودند، همچنین
   مقرر گردید خیرین محترم منابعی جهت کمک به مسکن طلاب استان قرار دهند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.