مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • در آستانه دهه مبارک فجر رخ داد

   دیدار مسؤولین مؤسسه مسکن طلاب و روحانیون با استاندار استان بوشهر

   کد: 6992
   ۱۳۹۴/۱۱/۱۳
   مؤسسه مسکن _ استاندار بوشهر وجود روحانیون در هر مکان را موجب ارتقاء فرهنگ آن مکان عنوان کرده و خدمت به طلاب و روحانیون را یک افتخار دانستند.
   دیدار مسؤولین مؤسسه مسکن طلاب و روحانیون با استاندار استان بوشهر

   به گزارش روابط عمومی مؤسسه مسکن طلاب و روحانیون (عمران نورگستر)، جلسه ای با حضور  آقای مهندس سالاری استاندار بوشهر، مدیرعامل مؤسسه مسکن طلاب و روحانیون، شورای مدیران مؤسسه مسکن طلاب و روحانیون و مدیر مرکز خدمات حوزه های علمیه استان بوشهر روز یکشنبه یازدهم بهمن ماه برگزار شد.

   در ابتدای جلسه حجت الاسلام و المسلمین احمدی مدیر مرکز خدمات بوشهر گزارشی از وضعیت مسکن طلاب در استان ارائه کردند. ایشان در ادامه به عدم توانایی مالی طلاب محترم استان جهت خرید مسکن اشاره نمودند.

   حجت الاسلام و المسلمین اکبری معاون مرکز خدمات و رییس مؤسسه مسکن طلاب و روحانیون ضمن ارائه گزارشی از اقدامات مؤسسه مسکن به جامعه هدف، به استقبال طلاب محترم در طرح فرم خوداظهاری مسکن اشاره نموده و بیان داشتند مرکز خدمات حوزه های علمیه جهت رفع مشکل مسکن استان ها و محقق شدن نیازهای آن اقدام به راه اندازی شورای سیاست گذاری مسکن در هر استان نموده است که احکام اعضای آن به امضای نماینده محترم ولی فقیه و استاندار آن استان و رییس مرکز خدمات حوزه های علمیه می رسد.
   در ادامه جناب آقای مهندس سالاری، استاندار محترم بوشهر ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات صورت گرفته درحوزه مسکن طلاب، به مدیران مؤسسه مسکن طلاب و روحانیون خوش آمد گفتند.

   مهندس سالاری وجود روحانیون در هر مکان را موجب ارتقاء فرهنگ آن مکان عنوان کرده و خدمت به طلاب و روحانیون را یک افتخار دانستند.

   استاندار بوشهر بیان داشتند با رایزنی های موجود می توان طلاب و روحانیون محترم فاقد مسکن را صاحب خانه و مسکن نمود. ایشان در ادامه قول مساعد دادند که به معاون عمرانی خود دستور داده تا در خصوص حل مشکل مسکن طلاب در استان، اقدامات لازم جهت هرگونه همکاری با مسؤولین مرکز خدمات صورت پذیرد.

   در پایان احکام اعضای شورای سیاستگذاری مسکن استان بوشهر به امضای استاندار محترم رسید.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.